| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | -12 град. |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Призначення | Для м'яса, Для напівфабрикатів, Для морозива, Для риби |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 2100 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 800 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Механічний |
| Сфера использования | Харчова промисловість, Супермаркети, торгові точки, Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, магазини, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, Магазини, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Fast-food, Торгові магазини, HoReCa, Вулична торгівля |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Номінальна напруга | 230В 50Гц |
- Ціна: 13 800 ₴








