Польська досить надійна в роботі модель вітрини має великий попит. Головна перевага цієї вітрини в тому, що розрахована холодильна система вітрини дає мінімум навантаження на компресор вітрини, відповідно вироблення його в двоє менше, а продуктивність у двоє надійніша, якщо порівнювати вітрину із сучасним обладнанням середнього класу. Телефонуйте, купуйте у виборі не пошкодуєте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера использования | Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, магазини, Магазини, Харчова промисловість, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, Супермаркети, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгові точки, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Функціональне призначення | Для газованих напоїв, Для демонстрації і продажу кондитерських виробів, Для квасу, Для пива, Для збереження продуктів харчування, Для експозиції та продажу продуктів харчування, Для експозиції та продажу товарів, Для демонстрації і продажу товарів, Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для викладки свіжої риби на льоду, Для кондитерських виробів,десертів, Для кондитерських виробів і десертів, Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для тіста, Для фруктів, Для квітів |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 600 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1550 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Холодильні/охолоджувані вітрини |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 700 мм |
- Ціна: 15 750 ₴






