Наша новинка вітрина куб у чудовому стані. Це сучасно й ново, кожна вітрина ручна робота. Оздоблення деревом, повністю робоча вітрина, є статика, є динаміка. Вибір великий, у різній кольоровій гамі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 2 |
| Мінімальна робоча температура | 7 |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
| Сфера использования | Супермаркети, Магазини |
| Тип охолодження | статистичний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
- Ціна: 15 500 ₴




