| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технохолод |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера использования | Магазини, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Мінімальна робоча температура | 8 |
| Номінальна споживана потужність | 600 |
| Максимальна робоча температура | 0 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу продуктів харчування |
- Ціна: 21 000 ₴



