| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klimasan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера использования | Магазини, Супермаркети, торгові точки, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Гарантійний термін | 1 |
| Мінімальна робоча температура | 7 |
| Номінальна споживана потужність | 375 |
| Максимальна робоча температура | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 29 000 ₴







