| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атлант |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість секцій | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Максимальна робоча температура | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Мінімальна робоча температура | 10 |
| Номінальна споживана потужність | 220 |
| Призначення | Для молочних продуктів, Для напоїв |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Сфера использования | Супермаркети, Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, Спеціалізовані відділи супермаркетів, |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів |
- Ціна: 9 000 ₴




