Холодильна вітрина COLD в ідеальному стані, є в наявності 2 шт., також є за касового місця. Польський виробник COLD давно має гарний авторитет щодо холоду. Вони виготовляють усе, що пов'язано з холодильним холодом для торгових точок, будь-якого формату. Наша ж компанія займається тим, що дає друге життя старим. Ці вітрини стануть гарною вкладенням у ваш бізнес.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна робоча температура | 7 град. |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Номінальна споживана потужність | 400 Вт |
| Кількість секцій | 2 |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Сфера використання | Торгові магазини, HoReCa |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 1156 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 1115 см. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Холодильні/охолоджувані вітрини |
| Сфера использования | Супермаркети, HoReCa, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу продуктів харчування |
- Ціна: 17 000 ₴





