| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интео |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 1 |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Кліматичний клас | SN |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Сфера использования | Торгові магазини |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Максимальна робоча температура | 7 |
| Матеріал | Сталь |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Номінальна споживана потужність | 620 |
| Призначення | Для квітів, Для напоїв, Для фруктів, Для риби, Для м'яса, Для десерту, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1300 мм |
| Глибина | 755 мм |
| Висота | 2170 мм |
- Ціна: 26 000 ₴




