Metos Mighty Chef 400.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість рівнів | 1 |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Країна виробник | Американське Самоа |
| Максимальна робоча температура | 270 град. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Джерело живлення | Електрика |
| Вид печи | Конвеєрна |
| Тип встановлення печи | Пересувна |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Харчова промисловість |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | MIDDLEBY MARSHALL |
| Максимальний час приготування | 20 хв |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 35 см. |
- Ціна: 86 000 ₴




