| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 1900 Вт |
| Максимальна продуктивність | 35 кг |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Мінімальна продуктивність | 5 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Вид обладнання | М'ясорубка повний унгер |
| Максимальна швидкість обертання | 185 об/хв |
| Країна виробник | Білорусь |
| Сфера використання | Харчова промисловість |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Реверс |
| Виробник | Мім |
- Ціна: 13 300 ₴







