3 кВт в час. Виробник цього різновиду обладнання Італія, печка дуже проста в керування, ее компактність надає зручність встановлення ее навіть в маленьких приміщеннях.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Джерело живлення | Електрика |
| Вид профессионального тостера | Конвеєрний |
| Максимальна продуктивність | 525 шт./год |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість тостів | 12 |
| Кількість відділень | 1 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Сфера використання | Торгові магазини |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 56 см. |
- Ціна: 25 700 ₴









