Пропонуємо до вашої уваги холодильні шафи Інтер-800 Т Ш — 0,8 СКР у чудовому повному робочому стані, шафу ідеально підходить для зберігання різних харчових продуктів у всіх форматах харчових магазинів, барах, кінотеатрах, кафе. Температурний режим (0: +7) С*. Має статичний вигляд охолодження товару, це робить його придатним для зберігання й продажу абсолютно будь-яких харчових продуктів. Холодильна шафа Інтер-800 не складена в експлуатації, вертикальне розміщення дає можливість зберегти багато місця в приміщенні та водночас викласти велику кількість товару.
Характеристики:
Висота: 205 см.
Ширина: 121 см.
Глибина: 68 см.
Споживана потужність 9,4 кВт./добу.
Купуючи холодильну шафу Інтер-800, ви не пошкодуєте, адже вона економна за всіма параметрами, гарна в роботі та практично підходить під будь-який інтер'єр торгової точки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Интор |
| Сфера использования | Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для напоїв, Для фруктів, Для риби, Для м'яса, Для десерту, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 780 |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 121 мм |
| Висота | 204 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 67 см. |
- Ціна: 12 000 ₴








