| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 860 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Вага | 160 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Medium |
| Матеріал | Сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Жовтий |
| Опис накопичувача і транспортера | |
| Накопичувач | Широкий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 3300 см. |
- Ціна: 9 000 ₴







