Продаємо стрічкову пилку KOLBEв ідеальному стані та прекрасної німецької якості. Пила досить легка в догляді та проста в застосуванні, виготовлена повністю з неіржавкої сталі. Призначена для розпилювання заморожених продуктів, як-от м'ясо, риби, птиця та м'яса на кістки.
Ви зможете надати будь-якій товщині та потрібний розмір, зробити будь-який порційний шматок.
Рекомендуємо пилку, за надійність і прийнятну ціну.| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність | 200 шт./год |
| Потужність | 2.9 кВт |
| Максимальна ширина продукту | 230 мм |
| Максимальна довжина продукту | 500 мм |
| Виробник | Kolbe |
| Застосування | Для оброблення тушки |
| Максимальна товщина продукту | 230 мм |
| Напруга живлення | 380 В |
| Маса | 50 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип обладнання за мобільністю | Пересувний |
| Форма пили | Стрічкова |
- Ціна: 37 240 ₴






