Холодильне обладнання Cold є найнадійнішим обладнанням. Для тривалого бізнесу продажу харчових продуктів пропонуємо до вашої уваги чудове обладнання після капітального ремонту. Вітрини холодильні Cold мають не тільки якісні комплектуючі, але й надійну працездатність. Робоча частина продавця (стільниця холодильної вітрини) граніт. Для тривалої та безперервної роботи вашого бізнесу рекомендуємо купувати тільки перевірену надійну техніку й тільки в нас.
Продається вітрина кутова COLD польської якості. Ці вітрини давно та успішно стоять на ринку торгового обладнання й користуються добрими рекомендаціями. Так що сміливо рекомендуємо нашу вітрину для вашого успішного бізнесу. Вбудовані бокси практичні та дають додаткове місце для зберігання продукції. А під боксами розташовані ящики , які теж дають можливість використовувати раціональніше вітрину. Так що, займаючи невелику кількість площі, ви отримаєте чималу кількість місця для зберігання та викладання продукції. Гарний дизайн вітрини робить викладку вашого товару вигідною і добре проглядаєною. А це запорука ваших успішних продажів. За температурного режиму +2 +8 °C ви зможете виставляти на продаж товари, як-от риба, м'ясо, ковбасні вироби та молочну продукцію.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Cold |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу кондитерських виробів, Для експозиції та продажу товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Кліматичний клас | SN |
| Сфера использования | Супермаркети, Магазини, торгові точки, Харчова промисловість, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Призначення | Для кондитерських виробів і десертів, Для десерту, Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для напоїв, Для піци, Для риби, Для салатів, Для суші, Для сирів, Для фруктів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 800 |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1180 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Довжина | 2050 мм |
| Вага | 95.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Вид обладнання | Холодильні/охолоджувані вітрини |
- Ціна: 30 000 ₴








