Пропонуємо гірки холодильні Модена Росс б у прекрасному стані. Гірки порожнистий в об'єм перевірені нашим майстром і готові до роботи. Компресор Аспера, запорука потужності та довговічності гірки. Гарний, лаконічний дизайн гірки прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр. А температурний режим – 4 + 5 підійде для будь-яких груп товарів. Гірка прекрасне співвідношення ціни та якості.Сстань ідеальне!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РОСС |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна гірка |
| Максимальна робоча температура | 7 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Зелений |
| Номінальна споживана потужність | 1800 Вт |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для сирів, Для десерту, Для напоїв, Для піци, Для салатів, Для риби, Для суші, Для квітів, Для фруктів |
| Кліматичний клас | SN |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість секцій | 1 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1360 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Висота | 1960 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів, Для експозиції та продажу продуктів харчування |
| Сфера использования | Супермаркети, Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Номінальна напруга | 230В 50Гц |
- Ціна: 28 000 ₴




