Продаємо гірку морозильну в прекрасному стані, така гірка вдале придбання для вашого бізнесу. Її універсальність великий плюс, оскільки вона підійде як для зберігання за низьких температур, так і середніх. Гірка пройшла перевірку нашого холодильного майстра та готова до довгої роботи.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1960 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Довжина | 1360 мм |
| Основні атрибути | |
| Номінальна споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Виробник | РОСС |
| Максимальна робоча температура | -5 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для риби, Для сирів, Для десерту, Для напоїв, Для салатів, Для піци, Для суші |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Супермаркети, Торгові магазини, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах |
| Мінімальна робоча температура | 4 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Вид обладнання | Холодильна гірка |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Номінальна напруга | 230В 50Гц |
- Ціна: 27 000 ₴




