Пропонуємо гарну, містку кондитерську вітрину 1,5 м, Технохолод. Вітрина в чудовому стані, досить містка. Полиці викладки висувні, що дуже зручно продавцю під час викладання тортів і тістечок. Вище є ще дві скляні полиці, підійде для невеликих тістечок або інших різновидів кондитерських виробів. Працює за температурного режиму +2 +8 °C. Нижня полиця відповідно найхолодніша.
Все наше обладнання проходить обов'язкову діагностику холодильними майстрами та готове до роботи. А наші менеджери дадуть якісну консультацію.
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Колір корпусу | Синій |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Виробник | Технохолод |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга | 230В 50Гц |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу кондитерських виробів |
| Сфера использования | Супермаркети, Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгові точки |
| Призначення | Для кондитерських виробів і десертів, Для кондитерських виробів,десертів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Вид обладнання | кондитеская вітрина |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 15 000 ₴






