Продаємо гарну містку шафу, у чудовому стані. Шафа має розсувні двері-купе, що чудово підійде для напоїв у літню пору року. Працюють як на вулиці, так і в приміщенні. Шафка пройшла діагностику наших майстрів і повністю готова до роботи. Корисний об'єм 900 л.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 117 мм |
| Основні | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Призначення | Для напоїв |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 730 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів |
| Виробник | Ice Stream |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 12 300 ₴





