Пропонуємо гарну холодильну шафу Інтер бу, але в стані нового. Чудово підійде для напоїв у літню пору і тільки. Температурний режим 0+8, що так само підійде для лікарських препаратів. Шафа абсолютно робоча, пройшла діагностику наших холодильних майстрів і готова до довгої роботи. Компактний, водночас має добрий корисний об'єм.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Магазини, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, Торгові магазини, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Призначення | Для напоїв |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 365 |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу продуктів харчування |
| Виробник | Інтер |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 7 500 ₴





