Пропонуємо крамницю морозильного польського виробника Byfal, чудова якість і ціна. Лар у дуже гарному стані, пройшов діагностику та реставрацію наших майстрів, і ми з упевненістю рекомендуємо цю скриню. Місткий та ідеально підійде для морозива та різних напівфабрикатів, як м'ясних, рибних, з тіста. Термоізоляція стінок, розсувні скла. Об'єм 450 л.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Країна виробник | Польща |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | -22 град. |
| Призначення | Для тіста, Для піци, Для напівфабрикатів, Для морозива, Для риби |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Виробник | BYFAL |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Довжина | 69 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 55 мм |
| Внутрішня довжина | 144 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Харчова промисловість, Супермаркети, торгові точки, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Fast-food, HoReCa |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 6 500 ₴







