Продаємо гарну морозильну скриню виробництва Данію. Лар на 380 л. корисного об'єму. Чудова скриня для продуктів, для яких потрібне повне заморожування, це м'ясо, риба, напівфабрикати, морепродукти. Лар пройшов повну діагностику та готовий до роботи. Лар просто необхідний під час відкриття магазину, супермаркету або будь-якої іншої торгової точки. Також він буде необхідний у будь-якій точці громадського харчування. У ларі 3 кошики металеві.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Номінальна споживана потужність | 462 Вт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Виробник | Derby |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | -22 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для морозива |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість секцій | 1 |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 89 мм |
| Довжина | 131 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, Fast-food, HoReCa |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 5 000 ₴





