Пропонуємо гарний, якісний у чудовому стані пивний охолоджувач. У розпал літньої спеки таке обладнання, як пивний охолоджувач, вам буде просто життєво необхідний.
Абсолютно в робочому стані, що пройшла діагностику, він не тільки тішитиме око, а й приноситиме прибуток.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Основні | |
| Кількість кранів | 2 |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Функціональне призначення | Для газованих напоїв, Для квасу, Для пива |
| Кількість сортів напою | 2 |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Тип обладнання за мобільністю | Пересувний |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Сфера использования | торгові точки, магазини, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
- Ціна: 3 500 ₴






