| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 2400 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиць | Натуральне дерево |
| Матеріал фасаду | Натуральне дерево |
| Матеріал задньої стінки | Натуральне дерево |
| Матеріал корпусу і каркаса | Натуральне дерево |
| Основні | |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
- Ціна: 2 500 ₴




