Пропонуємо чудову, шикарну вітрину польського виробника COLD. Вітрина кутова, обладнана Led-підсвіткою. Стільниця з граніту, що має гарний та дуже практичний вигляд. Велика викладка 73 см і підсвітка, колір золота та ваші товари матимуть привабливий для покупця вигляд. Температурний режим 0+8, що чудово підходить для м'ясо ковбасної продукції, молочної, рибної.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 282 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Основні | |
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Сфера использования | торгові точки, Супермаркети, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, HoReCa, Вулична торгівля, Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів |
| Мінімальна робоча температура | 0 |
| Номінальна споживана потужність | 800 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа викладки продукту | 73 |
| Номінальна напруга | 230В 50Гц |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів |
| Призначення | Для кондитерських виробів і десертів |
| Вид обладнання | Холодильні/охолоджувані вітрини |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Колір корпусу | Золото |
- Ціна: 35 000 ₴






