Пропонуємо холодильні вітрини польського виробника COLD. Вітрини в чудовому стані перевірені нашим холодильним майстром і готові до роботи. Наша фірма не перший рік на ринку, і ми дорожимо кожним клієнтом, тому ми сміливо рекомендуємо цю вітрину. Гарна викладка 73 см, вигідно виставить ваш товар перед покупцем.
Компресор німецький Danfoss, що говорить про надійність і якість.
Цена 2,4 м. 30 400 грн
2,00 м. 25 250 грн
1,25 м. 15 750 грн
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Основні | |
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, Торгові магазини |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа викладки продукту | 73 |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів |
| Вид обладнання | Холодильні/охолоджувані вітрини |
- Ціна: 30 400 ₴







