Будь-який магазин ділиться на зони, як для зручності продавця, так і покупця. Це необхідно, щоб уникнути хаосу та не порядку. Для чіткого визначення місця продавця або касира необхідне прикасове місце або ж прикасова зона.
Ми пропонуємо вдалу, класичну, практичну та зручну модель прикасового місця. Для роботи ж касира вбудовані шухляди та ніші з полицями з боку продавця. Для покупця ж є полиця для сумок.
Стан чудовий.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 92 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Основні | |
| Тип | Прилавок |
| Тип вітрини | Острівна |
| Особливості | Висувні ящики |
| Колір | Білий |
| Тип прилавку | Робочий прилавок |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Тип фасаду вітрини | Не передбачений |
- Ціна: 3 000 ₴







