Продаємо гарний, гастрономічний слайсер італійської якості. Слайсер необхідний девайс у будь-якій торговій точці, а також у гуртопоживанні. Тоненько, рівно, під однакову товщину, вам допоможе впоратися тільки слайсер. Ніж діаметром 275 мм, товщина від 1 до 15 мм, за таких даних, це обладнання стане просто потрібним у вашому бізнесі.
Габарити — 505x410x375
Докладніше на нашому сайті або за зазначеними телефонами.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Основні | |
| Стан | Вживані |
| Виробник | Beckers |
| Країна виробник | Італія |
| Регулятор товщини нарізки | плавний |
| Максимальна товщина скибочки | 15 мм |
- Ціна: 6 230 ₴





