Продаємо чудовий холодильний регал польського виробника. Гірка нового покоління, чудовий сучасний дизайн. Хлодагент R404A безпечний для довкілля. Компресор Аспера, говорить про надійність і якість. За температурного режиму +1 + 10, ідеально підійде для таких груп, як-от молочна, м'ясо ковбасна, рибна. Також фрукти, овочі.
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Колір корпусу | Червоний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Призначення | Для м'яса, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів, Для риби |
| Країна виробник | Польща |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Виробник | Cold |
| Вид обладнання | Холодильна гірка |
| Сфера використання | Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 198 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Торгові магазини |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 24 000 ₴





