Наш інтернет-магазин пропонує вам гарну можливість придбати торгові меблі з ДСП б. у. для магазинів, аптек. У наявності є ціла лінійка меблів із ДСП, у чудовому стані. Гнуті скла, безліч полиць, висувних ящиків, гарний сучасний дизайн, така вітрина стане вдалим придбанням для вашого бізнесу. За невеликі гроші ви зможете практично заповнити невелике приміщення необхідними меблями. Також можна купити окреміші тумбочки.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Матеріал задньої стінки | ДСП |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Основні | |
| Тип вітрини | Острівна |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Тип фасаду вітрини | Розсувні дверки |
- Ціна: 1 000 ₴









