Продаємо шикарну скриню Юка, у чудовому стані. Лар призначений як для продажу, так і зберігання заморожених продуктів: мясних, рибних, напівфабрикатів, морозива. У ларі є 5 металевих кошиків, що зручно для викладання товару, як вітрини, а під кошиками іншого товару. Лар у прекрасному стані. Дуже містка та багатофункціональна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Номінальна споживана потужність | 230 Вт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Виробник | Yuka |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Призначення | Для заморожених продуктів |
| Максимальна робоча температура | 25 |
- Ціна: 7 000 ₴





