Ви шукаєте холодильну шафу? Який головний критерій у вашому пошуку? Відповідь не складна, доступна ціна, якість, надійність у роботі. І ми з радістю допоможемо вам! Чудова в ідеальному стані холодильна шафа об'ємом 400 л. Підійде для всіх різновидів напоїв, а також для молочки, ковбаси та інших груп товарів.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів, Для газованих напоїв, Для пива, Для зберігання швидкопсувних товарів, Для експозиції та продажу продуктів харчування, Для демонстрації і продажу товарів, Для збереження продуктів харчування |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Магазини, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Fast-food, Торгові магазини |
| Призначення | Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів, Для м'яса, Для напоїв, Для сирів |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | 7 |
| Номінальна споживана потужність | 540 |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Виробник | Інтер |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
- Ціна: 8 300 ₴



