Продаємо гарну якісну італійську кавомолку Conti Valerio 5 RL б у. Виробник Conti, відомий своїм обладнанням для кави ще з 1920 г. і за цей час зарекомендував себе не тільки якістю, але й довговічністю, простотою в керуванні обладнання, що випускається. Чаша вміщує в себе 1 кг. кавових зерен. Потужність 300 В.
Це обладнання повністю пройшло діагностику та готове до роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Стан | Вживані |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Максимальна продуктивність | 10 кг/год |
| Тип приводу | Електропривод |
| Призначення | Професійне |
| Об'єм ємності для меленої кави | 1000 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 3500 г |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга | 230В 50Гц |
- Ціна: 4 200 ₴






