Продаємо гарну, якісну вітрину в чудовому стані.
Вітрина невелика, компактна та гарна. Неіржавке оформлення завжди доречна, у будь-якому інтер'єрі. Температурний режим +1 +7, підійде для викладання абсолютно всіх груп товарів, молочки, ковбаси, риби, м'яса.
Як ми впевнені, повністю обладнана холодильним майстром, а наші реставратори доклали всіх зусиль, щоб вітрина мала ідеальний вигляд.
Ціна 120 см 11 500 грн.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 118 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Польща |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Магазини, Вулична торгівля |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для салатів, Для сирів, Для тіста, Для суші |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 7 |
| Номінальна споживана потужність | 550 |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів |
| Тип управління | Механічний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Вид обладнання | Холодильні/охолоджувані вітрини |
- Ціна: 13 200 ₴






