Продаємо гарну, якісну, стильну вітрину. Польський Cold, провідний виробник «холода» для торгових магазинів, супермаркетів, гастрономів. І за це досить тривалий час довів, що є провідним виробником не дарма. Досвід, якість, кожна деталь продумана до дрібниць.
Компанія «Гідс Маркет» скупчується й продажем цього обладнання бу. І повірте, коли ми виставляємо його на продаж, то воно абсолютно готове до роботи. Наші реставратори вкладають у нього частинку своєї душі.
Ця вітрина має компресор Данфос, гранітну стільницю, гарну викладку, бокси.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Cold |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів, Для експозиції та продажу продуктів харчування, Для демонстрації і продажу товарів |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Спеціалізовані відділи в супермаркетах, торгових точках, HoReCa |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для сирів, Для риби |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Зелений |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
- Ціна: 25 000 ₴






