Пропонуємо гарні, якісні гірки Seg opxl-p, у дуже гарному стані. Гірки ідеально підійдуть для овочів і фруктів, поєднання кольорів будуть просто чудові. Підійдуть як для маленького магазину, так і для великих супермаркетів. Також можете виставити напої. Температурний режим +3 + 7, підійде і для сирів.
Гірки пройшли повністю реставрацію та діагностику наших майстрів і повністю готові до роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | 3 град. |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Вид обладнання | Холодильна гірка |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 7 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для фруктів |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість секцій | 1 |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 223 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
- Ціна: 8 700 ₴









