Холодильна вітрина Технохолод б/у. чудовий варіант для вашого магазину. Бюджетна, містка, з боксом, просто ідеальний варіант. Вітрина пройшла діагностику наших холодильних майстрів і готова до роботи. Є бокс, гнуті скла. Температура +1 +7, підійде для молочних продуктів, м'яса, риби, ковбаси. Чудова вітрина за прийнятну ціну. Викладка 67 см.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 107 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Технохолод |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Спеціалізовані відділи супермаркетів,, Магазини, Fast-food, Торгові магазини, HoReCa |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для м'яса, Для молочних продуктів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів |
| Вид обладнання | Холодильні/охолоджувані вітрини |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ящиків | 1 шт. |
- Ціна: 16 900 ₴







