Пропонуємо до вашої уваги, шикарну, гарну, якісну вітрину польського виробника COLD. Вітрина преміумкласу, підійде для будь-якого рівня магазину. Температурний режим +2 +8, чудово підійде для всіх улюблених тортів, апетитних тістечок та інших кондитерських виробів. Викладка складається з двох висувних ящиків, зручно виставлятиме, діставати торти. Також є 3 скляні полиці, відповідно, чим вища полиця, тим вища температура.
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна споживана потужність | 800 Вт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Виробник | Cold |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 201 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів, Для демонстрації і продажу кондитерських виробів |
| Сфера использования | Супермаркети, Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах |
| Призначення | Для кондитерських виробів і десертів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Вид обладнання | кондитеская вітрина |
| Колір корпусу | Золото |
- Ціна: 26 000 ₴








