Пропонуємо чудову холодильну шафу Derbi на 370 л. Це чудова шафа, у стані нового обладнання. Працює за температурного режиму +2 +8, підійде для напоїв і молочної, сирів, дитячого харчування. Шафа в гарному сучасному дизайні підійде як для великих супермаркетів, так і зовсім маленьких магазинчиків.
Наша команда працює на чудовий результат, тому ми сміливо рекомендуємо все наше торгове обладнання.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 198 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Данія |
| Виробник | Derby |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу товарів, Для демонстрації і продажу кондитерських виробів, Для демонстрації і продажу товарів, Для газованих напоїв |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для сирів, Для напоїв |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, Харчова промисловість |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 10 300 ₴






