Пропонуємо чудовий холодильний гастрономічний прилавк у дуже гарному стані, абсолютно робочий. Вітрина пройшла передпродажну підготовку та повну реставрацію, обслужена майстром. Викладка 70 см., що вважається якраз оптимальною глибиною викладки, яка виставить ваш товар у найкращому світлі для покупця. Температурний режим +1 + 7С, прекрасно підійде для м'яса, ковбаси, молочних продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Технохолод |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для сирів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Колір корпусу | Зелений |
| Мінімальна робоча температура | 7 |
| Номінальна споживана потужність | 600 |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 107 мм |
| Висота | 121 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для експозиції та продажу продуктів харчування |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, Магазини |
- Ціна: 15 400 ₴






