Продаємо просто гарну, бюджетну, якісну, красиву вітрину Технохолод.
Вас потішить стан вітрини, воно дуже гарне, а також якість. Технохолод далеко не остання в Україні компанія, якщо не сказати одна з перших або провідних, з виготовлення холодильного обладнання. І попри непідробну довіру до нашого улюбленого виробника, ці вітрини заслуговують на увагу.
Три бокси, неіржавка стільниця, викладка 80 см.
Приїжджайте, дивіться, вибирайте!!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Технохолод |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку, Підлоговий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для експозиції та продажу продуктів харчування |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Торгові магазини, HoReCa, Вулична торгівля |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для риби, Для сирів |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальний рівень шуму | 7 дБ |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Номінальна споживана потужність | 700 |
| Максимальна вологість | 1 % |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 7 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 122 мм |
| Довжина | 204 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Вид обладнання | Холодильні/охолоджувані вітрини |
- Ціна: 17 500 ₴






