Продаємо гарну, добротну машину для нарізування хліба. Всіляких видів хліба, пшеничного, житнього, білого підого. Хліборізка гарної якості, проста в керуванні та не вимагає особливих навичок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 50 Вт |
| Максимальна продуктивність | 162 шт./год |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Товщина нарізки | 5 мм |
| Вид обладнання | Хліборізка вертикальна |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість ножів | 1 шт. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Загальна ширина | 600 мм |
| Загальна висота | 730 мм |
| Загальна довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Механічне |
- Ціна: 14 400 ₴







