Чудовий касовий бокс бу. відмінному стані. Бокс досить зручний у роботі, також стільницею для касиру. По суті, купуючи такий касовий бокс, ви купуєте повноцінне місце для касиру. У гарній якості та в чудовому стані. З упевненістю можемо рекомендувати бокс, як чудове придбання для вашого успішного бізнесу.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Опис накопичувача і транспортера | |
| Довжина накопичувача | 36 мм |
| Ширина накопичувача | 40 мм |
| Накопичувач | Вузький |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 3 500 ₴




