Продаємо холодильну шафу зі скляними дверима, литового виробника в дуже гарному стані. Шафки працюють у температурному режимі +2 +8, що оптимально для молочки, сирів, води, дитячого харчування. Шафки практичні та класичні
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 173 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Основні | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів, Для пива, Для збереження продуктів харчування |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | 8 |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 7 100 ₴






