Чудова, сучасна, у стані нової вітрини українського виробника, але водночас не трохи гіршою за закордонні побратими. Дизайн, забарвлення чудовий варіант для будь-якого формату торгової точки.
Стан як на світлині, просто чудове, обслужена холодильним майстром і повністю пройшла підготовку, й абсолютно готова до роботи.
Температура в робочому стані +1 +7, яка є оптимальною для основних груп товарів.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Довжина | 154 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку, Підлоговий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для молочних продуктів, Для м'яса, Для риби |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальна робоча температура | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для збереження продуктів харчування |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Супермаркети,спеціалізовані відділи в супермаркетах, Магазини |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією повітря |
- Ціна: 13 500 ₴




