У нашому магазині великий вибір прикасових прилавків. Як із металу, так і ДСП. Цей ДСП прилавок обладнаний неіржавкою поверхнею й таким самим місцем для особистих речей покупця. У гарному червоному кольорі він може підійти під різні моделі вітрин.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 92 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Матеріал корпусу і каркаса | Метал, ДСП |
| Матеріал фасаду | Метал |
| Матеріал задньої стінки | ДСП |
| Основні | |
| Тип | Вітрина/Прилавок |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Тип прилавку | Робочий прилавок |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Особливості | Висувні ящики |
| Колір | Червоний |
| Накопичувач | Відкритий |
| Тип вітрини | Острівна |
- Ціна: 3 500 ₴






