Якісний польський холодильник для всіх професійних торгових, а також загальнопоживських кухонь. Стан, як ви бачите на фото, чудовий, також у роботі цього холодильника сумнівів немає, наші холодильні майстри, реставратори доводять обладнання до досконалості.
Холодильна шафа підійде практично для всіх груп товарів, м'ясні, рибні, молочні, кондитерські. У роботі нарекань немає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість секцій | 1 |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Сфера использования | Кондитерські відділи супермаркетів, магазинів, HoReCa |
| Максимальна робоча температура | 7 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 1 |
| Номінальна споживана потужність | 350 |
| Призначення | Для кондитерських виробів і десертів, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для риби, Для сирів, Для салатів |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудоване |
| Функціональне призначення | Для збереження продуктів харчування |
| Додаткові характеристики | |
| Тип кришки | Глуха |
- Ціна: 15 000 ₴





