| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 126 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 104 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Мінімальна робоча температура | 0 |
| Максимальна робоча температура | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | KOXKA |
| Сфера использования | торгові точки, Супермаркети, магазини |
- Ціна: 8 000 ₴





