Спеціальна вітрина грецького виробника, для м'якого вагового морозива на 10 лоточок. Смачне, шоколадне, ванільне, фруктове, це смакота нереальна. Це пряме призначення цієї вітрини. Також можете використовувати її й для всіляких напівфабрикатів.
Вітрина повністю готова до роботи, оздоблена майстром.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -7 град. |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Виробник | Crystal |
| Вид обладнання | Морозильна вітрина |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Максимальна робоча температура | -20 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для морозива |
| Країна виробник | Греція |
| Кількість секцій | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Довжина | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Для м'якого морозива |
| Сфера использования | Супермаркети, торгові точки, Магазини |
- Ціна: 23 000 ₴





