Новинка!! В продажу з'явився міксер для коктейлів, американського виробника.
Прекрасного збирання, міцний, надійний, якісний. Це саме те обладнання, яке ми сміливо рекомендуємо, як чудовий девайс у чудовому стані.
Цей міксер дійсно гарний і добротний. Дивіться на нашому сайті інше обладнання для барів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 300 Вт |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | Hamilton Beach |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Вид обладнання | Міксер |
| Максимальна швидкість обертання | 1700 об/хв |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Країна виробник | США |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 497 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160 |
| Сфера использования | торгові точки, HoReCa, Fast-food |
- Ціна: 9 000 ₴





